Nasz zespół

     Michał

    MICHAŁ SZATANEK

    Szef wszystkich szefów
    • Prezes Grupa SZATANEK Polska
    • Dyrektor ds. finansowych
    • Instruktor Wykładowca PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Łukasz

    ŁUKASZ ADAMCZYK

    Łukanio
    • Dyrektor ds. technicznych
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Instruktor Sportu Motorowodnego MENiS
    • Ratownik WOPR
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
     
    Jakub

    JAKUB GŁADYSZ

    Gładki
    • Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży
    • Instruktor Wykładowca PZŻ
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    • Młodszy Ratownik WOPR
    Paweł

    PAWEŁ SULIMA

    Dzia-dzia
    • Radca prawny GSzP
    • V-ce Prezes ROZŻ
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Wykładowca PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Ratownik WOPR
    • Kapitan jachtowy
     
    Bartłomiej

    BARTŁOMIEJ MRÓZ

    •  Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Wykładowca PZŻ,
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • instruktor Sportu Motorowodnego MENiS
    • Ratownik WOPR
    • Kapitan jachtowy
    • Kapitan motorowodny
    Michał

    MICHAŁ FOGIEL

    Fodżi
    • Dyrektor ds. szkolenia
    • Instruktor Wykładowca PZŻ
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Sportu w Żeglarstwie MENiS
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    • Młodszy Ratownik WOPR
     
    Michał

    MICHAŁ PIERZCHLEWICZ

    Biber
    • Dyrektor ds. IT
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • wychowawca kolonijny
    Rafał

    RAFAŁ UŚCINOWICZ

    • Dyrektor ds. gastronomii 
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Rafał

    RAFAŁ WACHNICKI

    Wachnik
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Jan

    JAN SIERZPUTOWSKI

    Johnnie
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Gwiazda sceny szantowej
    • Wychowawca kolonijny
     
    Jędrek

    JĘDREK PACAK

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
    Mateusz

    MATEUSZ JARZĘBSKI

    Żyraf
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny 
     
    Miłosz

    MIŁOSZ PACAK

    Kiłek
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
    Szymon

    SZYMON BIERNACKI

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
     
    Julia

    JULIA STALMACH

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonijny
    Jaromir

    JAROMIR CISZEK

    Jaro
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • sternik jachtowy
    • starszy sternik motorowodny
    • wychowawca kolonijny
    • lekarz medycyny
     
    dr Wojciech

    DR WOJCIECH ANANICZ

    Ananas
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski    
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Jakub

    JAKUB ŁUSIAK

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Artur

    ARTUR ADAMCZYK

    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Operator kontroli bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym
    • Wychowawca kolonijny
    • Młodszy Ratownik WOPR
    • Szef ochrony BG
    Igor

    IGOR KRĄBEL

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
     
    Adam

    ADAM KOWALSKI

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski    
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Wojciech

    WOJCIECH PAZDA

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Łukasz

    ŁUKASZ MINDA

    Pindka
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Sportu w Żeglarstwie MENiS
    • Ratownik WOPR
    • sternik jachtowy
    • starszy sternik motorowodny
    • wychowawca kolonijny
    Aleksander

    ALEKSANDER SOSIŃSKI

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
     
    Michał

    MICHAŁ SOSIŃSKI

    Majki
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    • Specjalista ds. techniczo-elektrycznych
    Łukasz

    ŁUKASZ GRYCKIEWICZ

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Marek

    MAREK CISZKOWSKI

    Druch
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny  
    • Wychowawca kolonijny
    • Artysta, plastyk, rzeźbiarz
    Piotr

    PIOTR WÓJCIK

    Święty
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski    
    • Wychowawca kolonijny
     
    Mariusz

    MARIUSZ TRELA

    Treliusz
    •  Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Krzysztof

    KRZYSZTOF KORYCIŃSKI

    Koryto
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Grzegorz

    GRZEGORZ KUBARA

    GRZECHOTNIK
    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Sportu w Żeglarstwie MENiS
    • Instruktor Sportu Motorowodnego MENiS
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Adam

    ADAM SKOWROŃSKI

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • wychowawca kolonijny
     
    Katarzyna

    KATARZYNA BECK

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonnijny
    Jakub

    JAKUB SZYMCZYK

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski    
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Ewa

    EWA SZYMCZYK

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonijny
    Małgorzata

    MAŁGORZATA KLIMEK

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonijny
     
    Michał

    MICHAŁ WASILEWSKI

    Wasyl
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • wychowawca kolonijny
    • lekarz medycyny
    Daniel

    DANIEL GUT

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Paweł

    PAWEŁ PIECZĄTKA

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • wychowawca kolonijny
    Maciej

    MACIEJ ZAWADZKI

    Ucho Prezesa
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonijny
     
    Aleksander

    ALEKSANDER PIŃKOWSKI

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Młodszy Ratownik WOPR
    • żeglarz jachtowy
    • starszy sternik motorowodny
    • wychowawca kolonijny
    Kazimierz

    KAZIMIERZ STASIŃSKI

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski    
    • Kierownik Placówek Wypoczynkowych
     
    Robert

    ROBERT GŁOWACKI

    Kapitan Głowacki
    • Kierownik Bosmanów
    • specjalista ds. elektryki
    Jan

    JAN BARAN

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
     
    Agnieszka

    AGNIESZKA KOSEK

    Aguś
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa   
    • Żeglarz Jachtowy    
    • Sternik Motorowodny   
    • Wychowawca kolonijny
    Agata

    AGATA IGNACIUK

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny    
     
    Agnieszka

    AGNIESZKA SAJ

    • Żeglarz Jachtowy 
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
    Dawid

    DAWID ADAMCZYK

    Cycek
    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Maciej

    MACIEJ NAPIERAJ

    Napiczek
    • żeglarz  jachtowy
    • starszy sternik motorowodny
    • wychowawca kolonijny
    • Szef Firmy NAPIEKANKI.PL
    Renata

    RENATA MALBORSKA

    Renia
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonijny
    • lekarz medycyny
     
    Jakub

    JAKUB MIERZEJEWSKI

    • Żeglarz Jachtowy
    • Sternik Motorowodny
    • Wychowawca kolonijny
    Agata

    AGATA FOGIEL

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Żeglarz Jachtowy
    • Wychowawca kolonijny
     
    Bartek

    BARTEK NAPORA

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • sternik jachtowy
    • starszy sternik motorowodny
    • wychowawca kolonijny
    Jacek

    JACEK SŁOMSKI

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Instruktor Sportu w Żeglarstwie MENiS
    • Jachtowy Sternik Morski   
    • Motorowodny Sterniki Morski
    • Wychowawca kolonijny
     
    Maciej

    MACIEJ BANASZKIEWICZ

    • Instruktor Żeglarstwa PZŻ
    • Instruktor Motorowodny PZMWiNW
    • Jachtowy Sternik Morski
    • Motorowodny Sternik Morski
    • Wychowawca kolonijny
    Maciej

    MACIEJ PAWLIŃSKI

    • Młodszy Instruktor Żeglarstwa 
    • Żeglarz Jachtowy
     
    do góry strony